fot. wiano.eu

Muzeum Pomorza Środkowego zaprasza do udziału w warsztatach haftu siatkowego „filet”, które odbędą się w drugiej połowie października w Młynie Zamkowym w Słupsku. Organizatorzy przewidują 6 spotkań z instruktorem. Koszt udziału w warsztatach to 50 zł.

fot. wiano.eu
fot. wiano.eu

Warsztaty poprowadzi pani Stefania Plewa wyróżniona w XVI Konkursie Sztuki i Rękodzieła Słupsk 2012 r. Pani Stefania jest jedną z niewielu osób na naszym terenie, która potrafi taki haft wykonać i co ważne przekazać te umiejętności innym. Koszt udziału w warsztatach to 50 zł od osoby. Organizator gwarantuje wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia warsztatów. Całość zostanie zakończona wystawą czasową w Młynie Zamkowym w Słupsku prezentującą prace wykonane na warsztatach i prace z prywatnej kolekcji pani Stefanii Plewy. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Ci, którzy chcą zdobyć umiejętności z zakresu haftu siatkowego mogą zgłosić się do p. Dominiki Gonciarz za pośrednictwem: tel.: 59 842 40 81, lub e-mail: dominika.gonciarz@muzeum.slupsk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.