fot. ustka.pl

Wzorem ubiegłych lat Ustka nagrodziła turystów, którzy zasilają budżet miasta uiszczając opłatę uzdrowiskową.

fot. ustka.pl
fot. ustka.pl

Przypomnijmy, wydział promocji i komunikacji społecznej, już po raz kolejny, był koordynatorem programu „Karnet Wakacyjny”. Karnet ten upoważniał do zniżek w wybranych punktach usługowych, handlowych i gastronomicznych. Oczywiście pod warunkiem, że jego właściciel zapłacił opłatę uzdrowiskową. Zwieńczeniem akcji było losowanie nagród wśród uczestników programu.

– W losowaniu wzięło udział prawie tysiąc karnetów. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwał burmistrz Ustki Jan Olech. Nagrodę główną, czyli telewizor LCD, wygrał Paweł Kawala z Zamościa. Angelika Matuszewska z Bydgoszczy i Joanna Szynkiewicz ze Szczecina otrzymają laptopy. Natomiast aparat fotograficzny powędruje do Agnieszki Jankowskiej z miejscowości Święta. Wśród uczestników konkursu władze Ustki rozlosowały również 15 zestawów kosmetyków. Nagrody ufundowały firmy Ziaja i Soraya – mówi Jacek Cegła, naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Miasta Ustka.

Według stanu na 15 września, z tytułu opłaty uzdrowiskowej, do kasy miasta wpłynęło w tym roku około 1,05 mln zł. Jakie będą ostatecznie wpływy z tego tytułu dowiemy się pod koniec roku. Tym bardziej, że wiele osób nie rozliczyło się jeszcze z kwitariuszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.