mat. prasowy

Słupski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na zajęcia taneczne, w Grupie Tańca Nowoczesnego „Crazy Jump”. Pierwsze zajęcia już 9 września!

mat. prasowy
mat. prasowy

Podczas zajęć, prowadzonych przez doświadczoną instruktor, dzieci poznają podstawowe i zaawansowane układy taneczne, które poprawią ich koordynację ruchową i pamięć ruchowo-taneczną oraz rozwiną zainteresowanie sztuką i kulturą.

Poprzez zastosowanie różnorodnych stylów tanecznych i muzycznych w dzieciach kształtuje się wyśmienite poczucie rytmu, stanowiące bazę do późniejszego rozwoju artystycznego. Taniec nowoczesny rozwija również wyobraźnię przestrzenną, pomaga pokonać nieśmiałość i dodaje pewności siebie. Nie mniej ważny jest wzrost umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nowych przyjaźni.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1.Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 50 zł. (dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 50% taniej).

Zobacz więcej: Karta Dużej Rodziny. Złóż wniosek i uzyskaj ulgi

Pierwsze zajęcia odbędą się w 9 września br. o 17.00 (przypominamy o wygodnym stroju, sportowym obuwiu i wodzie). Więcej informacji pod numerem telefonu: (0-59) 845 64 41

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.