fot. policja

Policjanci z Ustki zatrzymali dwie ekspedientki, które w sezonowych punktach handlowych sprzedawały alkohol nie posiadając stosownego zezwolenia. W związku ze sprawą śledczy zabezpieczyli kilkaset butelek i puszek różnych napojów alkoholowych. Ustalonym sprzedawczyniom, za to przestępstwo grozi kara grzywny .

fot. policja
fot. policja

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Ustce ustalili, że na terenie tego miasta nieuczciwi handlowcy w punktach sezonowych sprzedają alkohol bez koncesji. W trakcie kontroli dwóch sklepów z artykułami monopolowymi, potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia śledczych.

W związku ze sprawą policjanci zabezpieczyli kilkaset butelek i puszek z napojami alkoholowymi, które teraz będą dowodem w prowadzonej sprawie. Policjanci podczas tej kontroli potwierdzili także fakt, iż w obydwu sklepach prowadzono sprzedaż artykułów z pominięciem kasy fiskalnej. O tym procederze został powiadomiony miejscowy oddział Urzędu Kontroli Skarbowej, który będzie prowadzić odrębne postępowanie.

W związku z tą sprawą kobiety w wieku 31 i 34 lata zostały już przesłuchane i jeśli potwierdzą się zarzuty wobec nich, grozi im kara grzywny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.