fot. KWP Gdańsk

Policjanci z Gdyni zatrzymali 25-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny śledczy zabezpieczyli blisko 2300 porcji marihuany, 13 porcji kokainy i 1 porcję amfetaminy. Ponadto, policjanci przejęli ponad 14 tys. złotych i 500 euro w gotówce, 3 wagi elektroniczne i 10 telefonów komórkowych oraz naboje do broni myśliwskiej. O tymczasowym aresztowaniu gdynianina zadecyduje sąd. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KWP Gdańsk
fot. KWP Gdańsk

We wtorek wieczorem kryminalni z Witomina zapukali do drzwi jednego z mieszkań na osiedlu. Funkcjonariusze ustalili wcześniej, że w lokalu tym mogą być przechowywane środki odurzające. Policyjny trop okazał się trafny.

Podczas przeszukania mieszkania śledczy zabezpieczyli blisko 2,3 kg marihuany, 13 porcji kokainy i jedną porcję amfetaminy. Oprócz środków odurzających policjanci przejęli gotówkę w kwocie ponad 14 tysięcy złotych i 500 euro oraz 3 wagi elektroniczne, telefony komórkowe, woreczki ze struną służące do porcjowania narkotyków, a także 3 naboje myśliwskie.

25-letni właściciel mieszkania został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna wcześniej był już notowany za przestępstwa narkotykowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.