Skarpetki z motywem modernistycznych budynków lub okrętem „Błyskawica”, gdyńskie smaki herbat, bombki czy Monopoly Gdynia. W Miejskiej Informacji Turystycznej znajdziemy niebanalne prezenty świąteczne z gdyńskimi akcentami. Handlowa oferta miasta łączy walory promocyjne i użytkowe i jest udanym przykładem marketingu miejsca.

Przed świętami Miejska Informacja Turystyczna jak zwykle poszerzyła swoją ofertę. To jedyny punkt, w którym są dostępne bombki z gdyńskim logo. Można kupić pojedynczą ozdobę na stojaku lub komplet w ozdobnym pudełku. W asortymencie pojawiły się również nowe wzory skarpetek – z budynkami modernistycznymi czy okrętem-muzeum ORP „Błyskawica”. Znajdzie się również coś dla wielbicieli ciepłych napojów i dobrego smaku. Mowa o rozgrzewających herbatach. W ofercie pojawiły się nowe, gdyńskie smaki – „Słoneczne lato” oraz „Bałtycki czar”. 
To doskonała propozycja dla tych, którzy są miłośnikami Gdyni, jej architektury i licznych atrakcji.

Hitem są już nowe skarpetki we wzory modernistycznych budynków.

Oferta jest jednak znacznie szersza. Dużą popularnością cieszą się również piękne, wysokiej jakości plakaty Jana Rutki czy grafiki Jacka Piątka, a także gra Monopoly Gdynia, torby, koszulki, magnesy i osłonki na kamery komputerowe. Dostępne są również m.in. książki Arkadiusza Brzęczka o sekretach gdyńskich kamienic czy wydawnictwa opisujące legendy albo zawierające opowieści o mieście.

Miejska Informacja Turystyczna przy ul. 10 Lutego 24 działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty – od godz. 9.00 do godz. 15.00. Osoby mieszkające za granicą lub w innym mieście również mogą zamówić dostępne produkty (poza bombkami). W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z pracownikami Miejskiej Informacji Turystycznej, dzwoniąc pod nr tel. 58 622-37-66. Przesyłka zostanie wysłana pocztą.

Materiały: Urząd Miejski w Gdyni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.