fot. policja

Dwóch uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku otrzymało wyróżnienia i drobne upominki od Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku. Nastolatkowie, którzy wykazali się postawą godną naśladowania w połowie czerwca udaremnili jazdę pijanemu kierowcy.

fot. policja
fot. policja

W gabinecie dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku odbyła się wyjątkowa uroczystość. Paweł Berkieta oraz Krzysztof Kalinowski, uczniowie tej szkoły za swoją obywatelską postawę otrzymali gratulacje i wyróżnienia z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku. Nastolatkowie wykazując się czujnością, podjęli interwencję i wspólnie udaremnili jazdę pijanemu kierowcy, który w dniu 12 czerwca 2014 roku wsiadł do samochodu. Chłopcy ujęli go, odebrali mu kluczyki i wezwali policję.

– W ten sposób nie dopuścili do tragedii, do których tak często dochodzi, a o których dowiadujemy się ze środków masowego przekazu. Podkreślili ich wyjątkowe zachowanie, wskazując aby dla rówieśników było ono normą i wzorem do naśladowania – mówił Andrzej Szaniawski, komendant słupskiej policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.