fot. disco-festival.pl

Już 4 lipca, tradycyjnie na początku wakacji, odbędzie się kolejna edycja, przygotowywanego z ogromnym rozmachem Disco Hit Festival – Kobylnica. Na festiwalowej scenie wystąpi ponad 30 największych i najmodniejszych zespołów muzyki Dance i disco polo. Festiwal rozpocznie się o godz. 18.00 koncertem „młodego pokolenia”.

fot. disco-festival.pl
fot. disco-festival.pl

Tradycyjnie do Kwakowa – malowniczej miejscowości słynącej z licznych wiatraków, przyjedzie tysiące fanów muzyki tanecznej z całej Polski oraz plejada gwiazd i twórców największych współczesnych przebojów muzyki disco polo i dance.

Wśród nich:

  • finaliści programu „Must be the music – Tylko Muzyka” zespół „Piękni i Młodzi”, który wylansował przeboje „Niewiara” i „Kocham się w Tobie”,
  • laureaci poprzedniej edycji festiwalu grupa After Party z hitami „Tylko ona jedyna”, czy „Wakacyjna love”,
  • nie zabraknie także Andre, twórcy mega hitu „Ale Ale Aleksandra”,
  • ponadto pojawi się tajemniczy DJ Disco, autor i wykonawca internetowego przeboju „Szalona ruda”, który na tę okazję przybędzie specjalnie z USA.

Swoje święto na festiwalu, 30-lecie istnienia, obchodzić będzie grupa Bayer Full, na czele z charyzmatycznym Sławomirem Świerzyńskim. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalny benefis.

Festiwal jest imprezą niebiletowaną, a na uczestników czeka również wiele atrakcji pozamuzycznych. W ubiegłym roku na to wydarzenie muzyczne przybyło ponad 30 tysięcy widzów.

Szczegóły, wywiady, reportaże i ciekawostki o festiwalu i nie tylko… na www.disco-festival.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.