fot. sxc.hu

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze nr 210 pomiędzy Motarzynem, a Budowem. W wyniku uderzenia fiata punto w przydrożne drzewo , śmierć na miejscu poniosła 4 letnia dziewczynka. Kierująca samochodem, 28- letnia kobieta przewieziona została do szpitala w Bytowie gdzie pozostaje na obserwacji.

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu

W związku ze zmieniająca się porą roku i warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali rozsądek i szczególną ostrożność stosując się do przepisów ruchu drogowego.

Po otrzymaniu informacji o wypadku w drogowym pomiędzy Budowem, a Motarzynem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku natychmiast skierował tam policjantów i służby ratownicze. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca fiatem punto na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

– W wyniku tego zderzenia znajdująca się w samochodzie 4-letnia dziewczynka poniosła śmierć na miejscu. Kierująca fiatem, 28-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego doznała jedynie ogólnych – niegroźnych dla życia i zdrowia obrażeń. Nadal przebywa na obserwacji w szpitalu w Bytowie – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej Policji.

Policjanci pracując na miejscu wypadku przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Na tym odcinku przez kilka godzin wstrzymano ruch pojazdów. Policjanci kierowali podróżnych objazdami przez okoliczne miejscowości .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.