fot. alejakobiet.pl

Wraz z początkiem nowego roku przychodzi czas na rozliczenie się ze „świątecznymi kilogramami” i rozleniwieniem, które nieuchronnie towarzyszy długiemu odpoczynkowi. Słupski Ośrodek Kultury, na przyśpieszenie powrotu do formy i normalnego tempa życia, proponuje spotkanie z Zumbą czyli taniec i fitness w jednym!

fot. alejakobiet.pl
fot. alejakobiet.pl

Już w najbliższą niedzielę 5 stycznia o godz. 17.00 w Słupskim Ośrodku Kultury, rozpoczyna się kolejny sezon Zumby. Jak zwykle nie zabraknie dobrej zabawy, litrów wylanego potu i tysięcy spalonych kalorii.

Zumba to niezwykle popularne połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitnessu. Taka kombinacja gwarantuje znakomitą zabawę oraz możliwość uczestnictwa osobom o różnym stopniu przygotowania sportowego oraz będących w dowolnej grupie wiekowej. Zajęcia Zumby wykorzystują intuicyjną zdolność do przetwarzania muzyki w ruch, dzięki czemu nie wymagają żmudnej nauki przygotowawczej, nie są nużące, a gwarantują znakomite efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Koszt wstępu na zajęcia wynosi 15 zł. Dla mam, które zdecydują się zabrać swoje pociechy organizatorzy mają  specjalną ofertę – opłata dla dziecka biorącego udział w warsztatach wynosi jedynie 5 zł.

Zapisy i informacje szczegółowe: (59) 845-64-41 lub 796-570-627

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.