KMP Słupsk

Słupscy Policjanci poszukują świadków napadu rabunkowego na hurtownię w Słupsku do którego doszło tydzień temu w godzinach wieczornych. Łupem złodzieja padła znaczna kwota pieniędzy. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego czynu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dzwoniąc pod nr tel. 997 lub 112 lub z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

KMP Słupsk
KMP Słupsk

Do tego zuchwałego napadu doszło tydzień temu, wieczorem na terenie kompleksu hurtowni w Słupsku. Około godziny 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z hurtowni skradziono znaczną kwotę pieniędzy. Ubrany na ciemno mężczyzna, wtargnął do obiektu i za pomocą przedmiotu przypominającego broń zażądał od kasjerki wydania gotówki z kasy. Gdy tylko otrzymał gotówkę natychmiast uciekł.

Wezwani na miejsce policjanci od razu przystąpili do działania. Informacja o napastniku trafiła do wszystkich policyjnych patroli, a śledczy zabezpieczyli pobliski teren w poszukiwaniu sprawcy. Przez kilka godzin policjanci zabezpieczali ślady, a następnie wspólnie z właścicielem szacowali straty. Kryminalni ze Słupska niemal bez przerwy od tygodnia pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zuchwałego rozboju. Trwa ustalanie i przesłuchanie świadków. Policjanci poszukują osób, które mogły widzieć podejrzaną osobę bądź osoby będące w tym czasie w pobliżu lub w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu hurtowni przy ulicy Poznańskiej. Wszelkie sygnały w tej sprawie zostaną sprawdzone. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, nawet z pozoru wydające się jako nieistotne, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nr tel. 997 lub 112 bądź z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

Policjanci zapewniają dyskrecję oraz anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.