fot. mat. prasowy

Strasznie, śmiesznie, a zarazem zdrowo, tanecznie i sportowo będzie w Słupskim Ośrodku Kultury podczas Halloweenowego Maratonu Zumby, który odbędzie się w SOKu 31 października o godz. 18.00.

fot. mat. prasowy
mat. prasowy

Uczestnicy, którzy postanowią spędzić halloweenowy czwartek w Słupskim Ośrodku Kultury, czekają dwie godziny świetnej zabawy, prowadzonej przez dwie instruktorki Zumba Fitness. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy, którzy kochają taniec, ruch i gorące muzyczne rytmy. Przypominany, że Zumba nie wymaga wcześniejszego przygotowania oraz nie przewiduje granic wiekowych!

Jak przystało na imprezę halloweenową gorąco zachęcamy uczestników do skorzystania z fantastycznych przebrań. Osoby, które postanowią zatańczyć w przebraniach mogą liczyć na specjalną promocję przy zakupie biletów wstępu.

Wstęp: dzieci do 13 roku życia – 15zł (w przebraniu tylko 10zł), osoby powyżej 13 roku życia – 25zł (w przebraniu tylko 20zł).

1 KOMENTARZ

  1. Nie znoszę i stanowczo protestuję przeciwko lansowaniu, w Polsce i na Kaszubach, obcej nam kultury. Jest to tym bardziej nie na miejscu, że niszczy naszą tradycję i kulturę, a termin tej głupiej zabawy jest bardzo niestosowny, w okresie Wszystkich Świętych. Dla ludzi, z naszego kręgu kultury, to czas wyciszenia, zadumy i modlitwy. Kategorycznie potępiam autorów imprez Halloweenowych, mącących w umysłach naszej młodzieży. Jestem za słowiańskimi zwyczajami, które są nam najbliższe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.