fot. alejakobiet.pl

Już w najbliższą niedzielę 29 września o godz. 17.00 zapraszamy do SOKu na kolejne warsztaty Zumby. Dodatkowo Słupski Ośrodek Kultury informuje, że odpowiadając na żywiołowe zainteresowania mieszkańców naszego miasta, do końca roku organizował będzie regularne zajęcia Zumby.

fot. alejakobiet.pl
fot. alejakobiet.pl

Zumba to niezwykle popularne połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitnessu. Taka kombinacja gwarantuje znakomitą zabawę oraz możliwość uczestnictwa osobom o różnym stopniu przygotowania sportowego oraz będących w dowolnej grupie wiekowej. Zajęcia Zumby wykorzystują intuicyjną zdolność do przetwarzania muzyki w ruch, dzięki czemu nie wymagają żmudnej nauki przygotowawczej, nie są nużące, a gwarantują znakomite efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Dla wszystkich, którzy poznali już uroki Zumby oraz dla wszystkich, którzy chcieli by je poznać podajemy terminarz na najbliższe miesiące. Ponadto już teraz zapraszamy do przygotowania się na specjalną „halloweenową” edycję.

Najbliższe warsztaty:

  • Niedziela 29 września godz. 17.00
  • Niedziela 13 października godz. 17.00
  • Sobota 26 października godz. 17.00
  • Czwartek 31 października „Zumbowy Maraton Halloweenowy” od 18.00 do 20.00
  • Niedziela 10 listopada godz. 17.00
  • Niedziela 24 listopada godz. 17.00

Wstęp na zajęcia wynosi 15 zł. Mama lub Tata, przyprowadzający swoją pociechę zapłaci za nią jedynie 5 zł. Przypominamy o zabraniu sportowego stroju i obuwia oraz butelki wody. Zapisy i informacje szczegółowe: (59) 845-64-41 lub 796-570-627.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.