fot. materiał prasowy

Już w niedzielę 15 września o godz. 17.00 zapraszamy do Słupskiego Ośrodka Kultury na kolejne spotkanie z Zumbą. Druga odsłona warsztatów tanecznych to odpowiedź na ogromne zainteresowanie, jakim cieszyły się pilotażowe zajęcia.

fot. materiał prasowy
fot. materiał prasowy

Ponownie zapraszamy zwłaszcza rodziców wraz ze swoimi pociechami ale w warsztatach uczestniczyć może absolutnie każdy, bez względu na wiek czy stopień przygotowania fizycznego. Jedną z wielu zalet, zdobywającej obecnie wielką popularność, Zumby jest możliwość wspólnego uczestnictwa w zajęciach tancerzy o bardzo różnym, lub nawet bez wcześniejszego przygotowania. Zumba jest bowiem niezwykłym połączenie tańców latynoamerykańskich z fitnessem. Jej ideą jest wykorzystanie intuicyjnej zdolności do przetwarzania muzyki w ruch, dzięki czemu nie wymagają żmudnej nauki przygotowawczej, nie jest nużąca, a gwarantuje znakomite efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Wstęp na zajęcia wynosi 15 zł. Mama lub Tata, przyprowadzający swoją pociechę zapłaci za nią jedynie 5 zł. Chętne osoby proszone są o  zabranie ze sobą sportowego stroju i obuwia, butelki wody oraz gotowości do świetnej zabawy

Zapisy i informacje szczegółowe: (59) 845-64-41 lub 796-570-627.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.