Fot. GK

„Su­per­mecz” jednak nie odbędzie się, bo  FC Bar­ce­lo­na nie przyjedzie do Gdań­ska na mecz z Le­chią. W piątek po południu Katalończycy odwołali spotkanie. Po­wo­dem  jest re­zy­gna­cja TitoVi­la­no­vy z funk­cji szko­le­niow­ca pierw­sze­go ze­spo­łu spo­wo­do­wa­na na­wro­tem no­wo­two­ru.

Fot. GK
Fot. GK

Prezydent klubu Sandro Rosell poinformował w piątek o rezygnacji TitoVi­la­no­vy z funk­cji szko­le­niow­ca Barcelony oraz z przyjazdu piłkarzy na towarzyski mecz z Lechią w Gdańsku.

– Spotkaliśmy się z piłkarzami i zdecydowaliśmy, żeby nie grać w sobotę w Polsce, ponieważ nie ma odpowiedniego klimatu, aby to uczynić – powiedział prezydent katalońskiego klubu. Sandro Rosell wyjaśnił, że z powodu złego stanu zdrowia Vilanova nie pogodzi leczenia i prowadzenia pierwszej drużyny. Osoba nowego trenera najwcześniej zostanie przedstawiona w przyszłym tygodniu. Według doniesień mediów szkoleniowiec Barcy dziś rano przedstawił smutną dla klubu wiadomość o nawrocie choroby. Ma on raka ślinianki.

Na razie nie wiadomo w jaki sposób problem rozwiążą organizatorzy meczu. Wiadomo, że na stadion PGE Arena miało przybyć 34 tysiące kibiców piłki nożnej. Najprawdopodobniej organizatorzy imprezy zwrócą pieniądze za bilety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.