fot. PGE Arena

Stadion PGE ARENA Gdańsk z okazji Halloween zaprasza na  „Nocne zwiedzanie stadionu”. Odwiedzający trafią do cel stadionowego aresztu, błądzić będą zakamarkami tunelu i sektora gości, odwiedzą strefę VIP w ciemnościach i zmierzą się z czyhającymi na trasie upiorami. Wszystko to w czwartek 31 października od godz. 19.00.

fot. PGE Arena
fot. PGE Arena

Oprócz odwiedzin miejsc normalnie nie ujętych w programie zwiedzania – jak areszt , czy strefa kibiców gości, zwiedzający przejdą tradycyjną trasę wiodącą przez szatnie zawodników, strefę VIP z restauracją i Muzeum Lechii Gdańsk. Stadion w odsłonie Halloween otwarty będzie dla zwiedzających od godz. 19.00 do północy. Wycieczka obejmie trasę, którą potrwa ok. 40 minut.

Halloweenowe zwiedzanie zostało przygotowane z myślą o ludziach o mocnych nerwach. Ale strach powinny złagodzić  konkursy i nagrody, które można w nich zdobyć , m.in.: stadionowe gadżety, bilety na gokarty, kolejkę tyrolską a także wejściówki na mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław.

Uczestnicy imprezy  proszeni są o przyniesienie latarek i trzymanie się blisko przewodnika, żeby nie zatrzasnąć się np. w którejś ze stadionowych cel…

Za przyjście w przebraniu – dodatkowe zniżki na bilety do 25%. Ceny na: http://www.pgearena.gdansk.pl/halloween_na_pge_arenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.