fot. archiwum

Działacze Prawa i Sprawiedliwości ze Słupska rozpoczęli okupację parkingów przed Szpitalem Wojewódzkim w Słupsku. Protestujący sprzeciwiają pomysłowi wprowadzenia płatnego parkingu przez szpitalem i przychodniami. Zdaniem działaczy PiS-u płatne parkingi to pierwszy krok do płatnej służby zdrowia.

fot. archiwum
fot. archiwum

Mimo, że w pikiecie na parkingu przez Szpitalem Wojewódzkim w Słupsku uczestniczyła zaledwie garstka działaczy Prawa i Sprawiedliwości, protestujący w ciągu zaledwie dwóch godzin zebrali kilkaset podpisów poparcia. Działacze PiS-u sprzeciwiają się pomysłowi wprowadzenie opłat za parkowanie przed szpitalem i przychodniami.

Płatny parking miał rozwiązać problem braku miejsc dla samochodów. Zdaniem pracowników szpitala miejsca parkingowe przeznaczone dla pacjentów i ich rodzin zajmują w dużej części   samochody mieszkańców okolicznych bloków, którym wygodnie jest stawiać auta na  dużym monitorowanym parkingu. Ostateczna decyzja w sprawie wprowadzenia opłat za parkowanie ma zapaść we wrześniu. Do tego czasu będzie  też trwać okupacja parkingu przed szpitalem i zbieranie podpisów poparcia od osób sprzeciwiających się wprowadzeniu opłat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.