fot. policja.pl

18 punktów karnych i zarzuty zniszczenia radiowozu usłyszał 27 latek zatrzymany przez Policjantów w Słupsku . Rajd kierowcy, który podczas kontroli drogowej nagle ruszył na policjantów, skutkował pościgiem i zatrzymaniem w policyjnej blokadzie. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl
fot. policja.pl

W nocy z soboty na niedzielę, patrol policji w Słupsku zauważył szybko jadący ulicami miasta samochód. Kierowca , w rażący sposób łamał kolejne przepisy drogowe powodując duże zagrożenie dla innych osób.

Funkcjonariusze natychmiast udali się w pościg za tym samochodem jednak pirat pomimo dawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się. Po przejechaniu kilkunastu ulic, sprawca próbował zaparkować swoje BMW na pobliskim parkingu, jednak widząc zbliżających się do niego policjantów, gwałtownie ruszył i zaczął uciekać w stronę wyjazdu ze Słupska. Dyżurny Policji natychmiast skierował w tamten rejon miasta inne radiowozy tworząc blokadę. Zatrzymany przez policjantów 27- letni kierowca przy kolejnej próbie ucieczki ruszając pojazdem spowodował kolizję z radiowozem i dopuścił się czynnej napaści na interweniującego funkcjonariusza. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Za popełnione przez niego wykroczenia drogowe 27- letni mieszkaniec powiatu słupskiego otrzymał 18 punktów karnych i usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.