www.dziennikpaslecki.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej w Słupsku zatrzymali 32-letniego mieszkańca tego miasta, który w ogrodowej altanie ukrywał narkotyki. 40 gram amfetaminy schowane były w specjalnych skrytkach, a jedną z nich była dziecięca maskotka. Za posiadanie znacznych ilości amfetaminy grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

www.dziennikpaslecki.pl
www.dziennikpaslecki.pl

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili, kolejną osobę wobec której istniało podejrzenie posiadania znacznych ilości narkotyków. Wczoraj funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań na terenie Słupska . W trakcie przeszukania mieszkania i altany ogrodowej Policjanci zabezpieczyli ponad 40 gram amfetaminy. Narkotyki schowane były w kilku miejscach w specjalnych schowkach. Jednym z nich była maskotka dziecięca, we wnętrzu której znajdował się worek foliowy z zawartością białego proszku.

Zabezpieczone przez policjantów narkotyki będą stanowić dowód w postępowaniu przeciwko zatrzymanemu słupszczaninowi. 32 latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że dojdzie do kolejnych zatrzymań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.