Dla dziewczyn, które ukończyły 14 lat i pragną nauczyć się m.in. takich tańców jak: Tango, Charleston, Kan-Kan czy Samba  specjalną ofertę ma Słupska Grupa Taneczna „Arabeska”. 12 i 19 lutego o godz. 18: 30 odbędą się dla nich otwarte warsztaty prowadzone przez Marzenę Piołunkowską – instruktorkę SGT „Arabeska”.

ferie-z-arabeska

Propozycją dla miłośników tańca będą także warsztaty prowadzone przez Maję Pawelec – absolwentkę poznańskiej szkoły baletowej oraz Gabrielę Keller-Janus – instruktorkę i choreografkę Teatru Tańca „Enza”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat oraz młodzieży w wieku od 14 do 20 lat. Z powodu ograniczeń lokalowych, spowodowanych dużą ilością zajęć, warsztaty odbywać się będą w Studiu Tańca „Balance” przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3. 15 lutego między godzinami 10: 00 a 12:00 przeprowadzone zostaną warsztaty tańca współczesnego dla grupy wiekowej 14-20, następnie od godz. 12: 15 do 13:15 dzieci od 5 do 12 roku życia uczestniczyć będą zajęciach z tańca klasycznego.

arabeska
Fot. SGT Arabeska

Następnego dnia zajęcia zostaną powtórzone w tych samych godzinach. Uczestniczki proszone są o zabranie wygodnego obuwia i stroju. Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 730-821-454.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.