fot. mat. prasowe

W najbliższy piątek 1 lutego w rumskim kinie sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: „Zambezię” oraz „Drogówkę”. Ponadto na osoby odwiedzające kina sieci Multikino czekają również wydarzenia specjalne.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

1 lutego w najbliższy piątek na kinomaniaków czeka ENEMEF: Kino Polskie 2012/ 2013, czyli coroczny przegląd najlepszych polskich filmów sezonu. W tym roku w repertuarze znajdą się w pokazie premierowym „Drogówka”, „Sęp”, „Mój rower” oraz „Pokłosie”.

„Drogówka” to najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego, jednego z najlepszych, współczesnych polskich reżyserów, który ma w swoim dorobku takie dzieła, jak „Róża” (film zwyciężył na Warszawskim Festiwalu Filmowym), czy nagrodzony w Gdyni Złotym Lwem za scenariusz „Dom zły”. „Drogówka” to historia siedmiu policjantów, których świat wali się z powodu śmierci jednego z nich. O morderstwo oskarżony zostaje sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa), który próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy. W filmie widzowie zobaczą m.in. Marcina Dorocińskiego, Eryka Lubosa, Mariana Dziędziela, Agatę Kuleszę i Izabelę Kunę.

W wydarzeniach specjalnych, jak co miesiąc w każdy pierwszy wtorek Kino na obcasach. 5 lutego wszystkie panie, które wybiorą się do kina będą miały okazję zobaczyć przedpremierowy pokaz filmu „Poradnik pozytywnego myślenia” z Jennifer Lawrence oraz Bradley’em Cooperem w rolach głównych. Film pokazuje historię byłego nauczyciela, Pata Solitano, który znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną nieznajomą, Tiffany. Ponadto na uczestniczki tego wieczoru czekają atrakcje. Pani Elżbieta Skoczeń – dyplomowana wizażystka, stylistka, kreatorka wizerunku i personal shopper z pewnością zdradzi parę ciekawych tajników jak dobrze wyglądać. Pokaz Esensai Pole Dance Studio, pierwszej szkoły Pole Dance na Pomorzu oraz czas przed seansem wzbogacą pracownicy Makaraka ze studia dziecięcej aktywności.

fot. Jedna z atrakcji wieczoru KNO - Pole Dance/esensai.pl
fot. Jedna z atrakcji wieczoru KNO – Pole Dance/esensai.pl

Natomiast 7 lutego na wielkim ekranie coś dla fanów Jimiego Hendrixa, koncert „Live at Woodstock”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.