Fot. GK/screen filmu promocyjnego

W Rio de Janeiro pokazano wyczekiwany kalendarz Pirelli na 2013 rok. Tym razem najpiękniejsze kobiety pokazał Steve McCurry, jeden z najsłynniejszych światowych fotografów.

Fot. GK/screen filmu promocyjnego

Czterdziesty już kalendarz Pirelli powstał podczas dwutygodniowej sesji zdjęciowej brazylijskim Rio de Janeiro. Słynny Steve McCurry pokazał swe modelki w zaułkach, barach, targowiskach i na dachach słynnej metropolii, tworząc niepowtarzalny klimat zdjęć. Jest to kalendarz zupełnie inny niż poprzednie, bowiem tym razem nie pokazuje nagości, a mimo to jest pełen kobiecego piękna i erotyki.

– Starałem się sportretować Brazylię, jej krajobrazy, gospodarkę i kulturę razem z ludźmi – powiedział Steve McCurry.

W Kalendarzu Pirelli 2013 znajdziemy 34 kolorowe fotografie. To 23 portrety aktorek i modelek i 11 zdjęć pokazujących życie codzienne Rio. W słynnym kalendarzu, którego nie można kupić, występuje 11 modelek, aktorek i śpiewaczek. Są wśród nich m.in. brazylijskie sławy modelingu – ciężarna Adriana Lima i Isabela Fontana, a także słynna i bardzo dojrzała aktorka Sonia Braga. Jest też czeska modelka Petra Nemcova i jej amerykańskie koleżanki – Karlie Kloss, Kyleigh Kuhn i Summer Rayne Oakes. Zobaczymy też tunezyjską modelkę Hanaa Ben Abdesslem i etiopską gwiazdę Liya Kebede.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.