fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

To jedyne w Polsce stanowisko kierowania Policji, gdzie wykorzystano taką  technologię. Komenda Miejska Policji w Słupsku zyskała nowoczesne wytłumienie stanowiska kierowania.  Profesjonalne  ustroje akustyczne, które zawisły na ścianach tego pomieszczenia  wykorzystywane są w najnowszych rozwiązaniach projektowych – sterylnie wyciszonych studiów nagrań i rozgłośni radiowych.

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

W słupskiej komendzie policji postawiono na poprawę komunikacji z osobami dzwoniącymi na telefony alarmowe. – Decyzja o zmianie wizerunku  Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zapadła jeszcze przed wakacjami. Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców konieczna stała się poprawa komunikacji z patrolami i dzwoniącymi. Aby zmienić tę sytuacje należało najpierw sprawdzić walory akustyczne tego blisko 100 metrowego pomieszczenia. Projektując rozmieszczenie paneli akustycznych wzięto pod uwagę czas pogłosu i zakres częstotliwości fal dźwiękowych ludzkiego głosu. Testy pomieszczenia potwierdziły, że  istnieje  sposób na poprawę tego stanu rzeczy. – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. W Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku w stanowisku kierowania zastosowano profesjonalne  ustroje akustyczne, które w zeszły tygodniu  zawisły na ścianach  tego pomieszczenia. Spełniają one także normy przeciwpożarowe.

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

Ten prosty z punktu widzenia zabieg wykorzystywany jest w najnowszych rozwiązaniach projektowych, w  sterylnie wyciszonych studiach nagrań  i rozgłośniach radiowych. To jedyne w Polsce stanowisko kierowania Policji, gdzie wykorzystano taką  technologię. Zaletą zastosowanych materiałów jest świetny wygląd i doskonałe parametry dźwiękowe, a także  rozsądna cena. Jeśli chodzi o ostatni czynnik, zrealizowanie tej  inwestycji możliwe było dzięki wsparciu jakie okazała słupskiej komendzie policji  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych ze Szczecinka.  Całość tej inwestycji sfinansowana została ze środków przekazanych  przez tę instytucję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.