fot. openwalls.com

Kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy, będzie poświęcony najbardziej znanemu agentowi wszech czasów. Przystojny, inteligentny i wszechstronnie wykształcony. Ma nienaganne maniery, nosi eleganckie garnitury, jeździ supersamochodami. Jego ulubionym drinkiem jest…

fot. openwalls.com

…Martini z wódką, wstrząśnięte nie zmieszane. Uwielbia towarzystwo pięknych kobiet. W repertuarze najlbliższego maratonu ENEMEF „Bond James Bond” trzy filmy, każdy z innym głównym aktorem. Uznawany za jeden z najlepszych filmów serii GOLDFINGER z Seanem Connerym. Kolejny to zaskakujący efektami specjalnymi SPY WHO LOVED ME z Rogerem Moore’em i rewolucyjny CASINO ROYALE z Danielem Craigiem.

Słynne zdanie „My name is Bond, James Bond”, po raz pierwszy pojawiło się w Doktorze No. Słowa te przeszły do kanonu kultury masowej. American Film Institute umieścił je na 22. miejscu w rankingu najsłynniejszych cytatów w historii kina. Wydarzenie rozpocznie się 12.10 o godzinie 22.00 i zakończy około 5.00 rano. Do rozdania mamy 7 pojedynczych biletów do Multikina w Rumi i 3 pojedyncze bilety do Multikina w Gdyni. Dodatkowo Multikino w związku z ENEMEFEM: James Bond przygotowało dla swoich fanów na portalu facebook.com specjalne vouchery. Upoważniają one do zakupu za 15 zł biletów na noc z filmami o agencie.

mat. prasowe

Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pierwsze osoby, które do czwartku (11.10), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „maraton ENEMEF: Bond, James Bond”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.