fot. Multikino Rumia/Multikino

Mamy do rozdania bilety do kina na dwa wydarzenia. Jedno z nich skierowane jest tylko do Pań. 16 kwietnia pokaz filmu „Panaceum” w ramach akcji Kino na Obcasach. Kolejne dzień później może zainteresować każdego, a zwłaszcza fanów Queen.

fot. Multikino Rumia/Multikino
fot. Multikino Rumia/Multikino

Zapraszamy wszystkie Panie 16 kwietnia we wtorek do Kina na Obcasach na pokaz filmu „Panaceum”. Film opowiada o życiu Emily, które ulega rozsypce, kiedy jej mąż trafia do więzienia za oszustwa finansowe. Z głębokiej depresji próbuje wyciągnąć ją psychiatra dr Jonathan Banks. Po wielu nieudanych próbach leczenia różnymi antydepresantami, przepisuje Emily nowy, eksperymentalny lek. Skutki uboczne, wynikające z przyjmowania niesprawdzonego środka, zmieniają jej życie w piekło… Start: godz. 20.00.

mat. prasowe
mat. prasowe

Mamy do rozdania: podwójne zaproszenie do Gdyni, podwójne zaproszenie do Sopotu i podwójne zaproszenie do Gdańska. Wystarczy napisać maila z imieniem i nazwiskiem oraz wyborem kina, na adres redakcja@gazetakaszubska.pl do godziny 12.00 w dniu imprezy.

Kolejne wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia na prośbę widzów o godzinie 20:00. Zapraszamy do Multikina na powtórkę koncertu Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest ’86. Oprócz jedynego koncertu zarejestrowanego za żelazną kurtyną pokazany zostanie wyjątkowy 25 minutowy dokument ukazujący jaką drogę przeszedł zespół od Live Aid do Magic Tour. Dokument w oryginalnej wersji językowej. Całość trwa 115 minut.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Na koncert mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia do Gdańska. Wystarczy napisać maila z imieniem i nazwiskiem na adres redakcja@gazetakaszubska.pl do godziny 12.00 w dniu imprezy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.