fot. sxc.hu

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i różnego rodzaju instytucje nie próżnują by zapewnić najmłodszym kreatywne zajęcia w tym wolnym czasie. Przedstawiamy propozycje dla dzieci w Słupsku, Lęborku i Wejherowie.

fot. sxc.hu

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku zaprasza dzieci w wieku od 10 do 13 lat na „Wakacje ze Smokiem Obibokiem”, które będą się odbywały w dniach 09-19 lipca. Aby wziąć udział należy dostarczyć zgodę do 06.07. w Dziale dla Dzieci i Młodzieży. W programie są m.in. zajęcia integracyjne i manualne, wizyty u stomatologa, w cegielni, w nadleśnictwie, warsztaty taneczne, turniej gier planszowych i inne atrakcje.

Również Słupsk nie pozostaje bierny w kwestii organizacji zajęć dla dzieci. Na stronie mdkslupsk.pl. trwają zapisy na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury. Wakacyjne zajęcia będą trwały od 2 do 13 lipca. Tu program przewiduje m.in. plenery fotograficzno-językowe w Ustce, Dolinie Charlotty i Swołowie, warsztaty taneczne i teatralne, plenery rysunkowe, naukę gry na keyboardzie, zajęcia w studio nagrań i inne.

Natomiast w Wejherowie Powiatowa i Miejska Biblioteka zajęcia ma rozplanowane prawie na cały okres wakacji, Rozpoczynają się one 3 lipca, a zakończenie wakacji w bibliotece wraz z wręczeniem nagród odbędzie się dopiero 13 sierpnia. W różnych dniach odbędą się turnieje gier, wakacyjny Mini Playback Show, warsztaty teatralne z elementami Teatru Forum dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Ponadto przez całe wakacje, od wtorku do piątku o godzinie 11.00 będzie się odbywało głośne czytanie bajek dla dzieci.

Udział we wszystkich zajęciach w tych trzech miastach jest bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.