fot. GOK Główczyce

Ponad setka zawodników, obserwatorów i fanów wzięła udział w organizowanych przez Haribo Crew przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach zawodach „Breakdance contest 2 vs 2”.

fot. GOK Główczyce

Zawody odbyły się 16 czerwca na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach. – Impreza miała na celu taneczną integrację szkółek breakdance z całej północnej Polski, do Główczyc przyjechały najbardziej uznane ekipy i najlepsi zawodnicy z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego – mówi Paweł Żmuda, dyrektor GOK w Główczycach.

Zwyciężyła ekipa Young Flava z Pruszcza Gdańskiego w składzie Bboy Mendi i Bboy Tomskee, którzy pokonali reprezentantów Słupska – Bboy Mucha i Bboy Korea. Za całokształt i wyjątkową prezentację podczas zawodów została przydzielona specjalna nagroda, która trafiła do Bboy Alien, reprezentanta grupy breakdance z Główczyc. Zawody odbyły się w atmosferze przyjaźni i integracji poprzez wspólny trening i zabawę.

fot. GOK Główczyce

Sędziowali uznani tancerze: Bboy 5.0 z Nakła nad Notecią, Bboy Kiki z Bydgoszczy i Bboy Slam z Pruszcza Gdańskiego. W atmosferę prawdziwego funky uczestników przeniósł Dj Horba z Gdańska. Startowało ponad 70 tancerzy, którzy przyjechali z Trójmiasta, Bydgoszczy, Lęborka, Redy, Rumii, Pruszcza Gdańskiego oraz ze Słupska i Gminy Słupsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.