fot. Policja Sopot/ Święto policji 2011

W Sopocie ma być bezpieczniej. 500 dodatkowych patroli na ulicach ma wesprzeć sopocką policję. Prezydent Sopotu przekaże 100 tys zł. na ten cel Miejskiej Komendzie Policji w Sopocie.

fot. Policja Sopot/ Święto policji 2011

W środę, 4 kwietnia o godz. 10.00 Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Komendant Miejski Policji w Sopocie mł. Insp. Roman Borowczak podpiszą porozumienie o dodatkowych patrolach na ulicach miasta. W ramach porozumienia Miasto przekaże Miejskiej Komendzie Policji w Sopocie kwotę w wysokości 100 000 zł. Dzięki temu na ulicach Sopotu pojawi się 500 dodatkowych patroli, które wesprze sopocką policję.

– Zależy nam najbardziej na patrolach w ścisłym centrum miasta, w godzinach nocnych i na monitorowaniu zachowań nieletnich – mówi prezydent Karnowski. Patrole obejmą głównie centrum miasta i odbywać się będą w godzinach nocnych. Patrolujący będą zwracać szczególną uwagę na zapobieganie i ujawnianie przestępstw i wykroczeń związanych z przestrzeganiem godzin otwarcia lokali gastronomicznych i rozrywkowych oraz sprzedażą wyrobów alkoholowych i demoralizacją nieletnich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.