fot. GOK Głóczyce

21 marca, po wielu latach przerwy, mieszkańcy Główczyc będą mogli obejrzeć najnowsze hity kinowe nie wyjeżdżając ze swojego miasteczka. Seanse odbędą się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

fot. GOK Główczyce

 – Jest to jednorazowa akcja kina objazdowego z Orange, ale po reakcji mieszkańców widzę, że warto takie projekcje organizować częściej – mówi Paweł Żmuda, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach. – Na pewno będę starał się by nie była to ostatnia taka inicjatywa.

Bilety normalne kosztują 11zł. Część puli dostępna jest w promocji „2 w cenie 1” dla Klientów Orange. Niestety w repertuarze zabraknie nominowanego do Oscara filmu Agnieszki Holland „W ciemności”, który w ostatniej chwili został wycofany z projekcji przez firmę Kino Świat. Zamiast niego zostanie wyświetlona polska komedia „Baby są jakieś inne” w reżyserii Marka Koterskiego (reżyser hitów „Dzień Świra” oraz „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”).

Seanse, które odbędą się 21 marca w GOK Główczce:

  • 9.00 – „Ale cyrk” – bajka dla dzieci i młodzieży
  • 16.00 – „Pokaż kotku co masz w środku” – komedia
  • 18.00 – „Baby są jakieś inne” – komedia

Opisy filmów dostępne są na stronie GOKu >>

1 KOMENTARZ

  1. To chyba powrót do przeszłości? O ile mnie pamięć nie myli w Główczycach przed wojną funkcjonowało kino. A być może było czynne nawet w okresie PRL. Fajnie gdyby organizatorzy nawiązali w jakiś sposób do tej tradycji :) może wystawa zdjęć, o ile takie przetrwały?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.