Kolejne rozgrywki Luzińskiej Ligi Sołeckiej na Hali za nami. Liderem nadal pozostaje drużyna z Sychowa.

W niedzielę 12 lutego 2012 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się 4 kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali. Liderem rozgrywek organizowanych przez Witolda Dąbrowskiego z Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki  jest nadal Sychowo, które w tej kolejce pokonało Barłomino 5:1, remisując do przerwy 1:1.

Najciekawszym pojedynkiem było spotkanie Luzina  z Zelewem. Do przerwy mecz wygrywało Zelewo 2:1, ale pojedynek zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3. Grad goli oglądali kibice w kolejnym meczu, w którym Kębłowo wygrało z Tępczem aż 16:5.

W ostatnim meczu kolejki swoje pierwsze punkty zdobyli zawodnicy Dąbrówki i Kochanowa remisując ze sobą 4:4.