fot. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Kobylnica

Oficjalnie otwarto Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Przewlekle Chorych Psychicznie w Kobylnicy, który powstał na bazie Domu Maleńkiej Miłości Sióstr Franciszkanek. Pobyt w powstałym na bazie partnerstwa publiczno-prywatnego obiekcie będzie w pełni refundowany.

Dziś rano w Kobylnicy oficjalnie otwarto Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Przewlekle Chorych Psychicznie. Wcześniej obiekt ten należał do Sióstr Franciszkanek, którym jednak nie udało się ukończyć budowy. Inwestycję przejęła gmina, ale zainwestowali tam także lekarze psychiatrzy.

fot. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Kobylnica

Nowo powstała placówka to ponad 100 łóżek w ramach Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego i Oddziału Rehabilitacji Psychiatrycznej, współpracujących z Poradnią Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Słupsku.

– Jednak przede wszystkim nasz ZOZ to ponad 100 osób zajmujących się opieką nad chorymi  – podkreślił w swoim wystąpieniu Konrad Kiersnowski, współwłaściciel szpitala.

fot. Zakład Opiekuńczo-Specjalistyczny Kobylnica

1 KOMENTARZ

  1. Prosze podac tel.do tej placowki i kiedy bedzie otwarty oraz nabor pacjetow poniewaz mam osobe chora i szukam dla niej miejsca pobytu.
    Z powazaniem Krystyna K

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.