fot. Rank Progress

Regionalne Centrum Handlowe w Pawłówku koło Chojnic jest w fazie projektowania. Inwestor Rank Progress SA wyszedł z propozycją aby nazwa Centrum był wymyślona przez mieszkańca gminy Chojnice.

fot. Rank Progress

W pierwszym etapie ma być zrealizowany największy w regionie market budowlany oraz galeria handlowa. W sumie całe centrum ma mieć ok. 40 000 mkw powierzchni i parking na 1300 miejsc. Inwestor wraz z władzami miasta Chojnice ogłosili konkurs na nazwę obiektu. Osoba która wygra otrzyma nagrodę pieniężną a pomysł na nazwę galerii z pewnością zawiśnie na budynku.

– „Warto dobrze zastanowić się nad swoją propozycją, gdyż formularz można wypełnić tylko raz. Czasu jest jeszcze dużo, ale lepiej nie czekać na ostatnią chwilę – jeśli bowiem pomysły na nazwę będą się powtarzały, pierwszeństwo ma ten z wcześniejszą datą” – tłumaczy Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA. Każdy kto wypełni formularz konkursowy może w nim wziąć udział. Znajduje się on na stronie Urzędu Gminy w Chojnicach. Pomysły można przesyłać do 17 lutego bieżącego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.