fot. nadesłane

W sobotę 21 stycznia 2012 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się uroczystość zakończenia Luzińskiej Ligi Halowej 2011/12.

fot. nadesłane

W rozgrywkach organizowanych przez Sylwestra Piątka i Adama Olejniczaka z GOSRiT Luzino po  raz kolejny najlepszą drużyną z kompletem zwycięstw okazał się Wikęd Luzino, który w ostatniej kolejce pokonał Autotrans Szemud 5:1. Drugim zespołem ligi  został zespół  WAGA Luzino . Drużyna sponsorowana przez Pana Piotra Waga została pokonana tylko przez Wikęd.  Najlepszy zespół ligi otrzymał w nagrodę Puchar ufundowany przez Pana Jarosława Wejera Wójta Gminy Luzino oraz sprzęt sportowy  zakupiony przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Warto dodać, że w uroczystości brali udział sponsorzy dwóch najlepszych zespołów, Pan Piotr Waga z WP Usługi Budowlane oraz Pan Rafał Kędziora z firmy WIKĘD. Królem strzelców ligi bezapelacyjnie z dorobkiem 35 bramek został Adam Miotk z drużyny Waga Luzino, najlepszym bramkarzem wybrano Michała Katzor z Wikęd Luzino, a najlepszym zawodnikiem Przemysława Parchem z Autotrans Szemud.

Kolejność końcowa Luzińskiej Ligi Halowej 2011/12:
1 Wikęd Luzino
2 Waga Luzino
3 Autotrans Szemud
4 Pot Or Not
5 Korbowód/ el professional Bożepole
6 Robex Zatorze Lębork
7 Sołecka Kębłowo
8 Elektro Team
9 KKS Orle
10 GKS Linia II
11 GKS Linia
12JWDąbrówka

fot. nadesłane

Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.