fot. PAweł Lewandowski

Kolejny poseł z listy gdyńsko-słupskiej zadomowił się w Słupsku. Wczoraj swoje biuro poselskie otworzył poseł Robert Biedroń.

W niedzielę, 15 stycznia Poseł na Sejm RP Robert Biedroń oficjalnie otworzył swoje biuro poselskie w Słupsku. Na uroczystość przybyło wielu zwolenników posła, którzy nie mogli pomieścić się w nowo otwartych biurach.

– Witamy w Słupsku i życzę, aby udało się Panu wywalczyć dla naszego regionu jak najwięcej dobrego – mówił prezydent Kobyliński.

fot. Paweł Lewandowski

Poseł Zbigniew Konwiński związany z Platformą Obywatelską zadeklarował pomoc. – Nie wiem czy uda nam się działać wspólnie na gruncie politycznym, ale z pewnością deklaruję pomoc w zaznajomieniu się z problemami regionu słupskiego – obiecywał poseł Konwiński.

Słupskie biuro Roberta Biedronia mieści się przy ulicy Sienkiewicza 7 lok. 8. Już wiadomo, że poseł będzie pełnił przynajmniej dwa dyżury w miesiącu. Na co dzień w godzinach otwarcia do dyspozycji mieszkańców będą bliscy współpracownicy posła.

– Bardzo liczę na współpracę ze wszystkimi samorządowcami i mieszkańcami powiatu słupskiego. Chcę być obecny w życiu regionu słupskiego i pomocny w wielu sprawach. Już dziś zapraszam na moje dyżury wszystkich zainteresowanych. Mam nadzieję, że będzie wiele okazji do częstych spotkań – deklarował poseł Biedroń.

Paweł Lewandowski

3 KOMENTARZE

  1. Czy poseł Biedroń odbiera pocztę Mailową na portalu sejmowym. Bo ja czekam na odpowiedź ponad 2 tygodnie

  2. swietny wystep z kubusiem hehe!!!wie czego chce nie wstydzi sie tego kim jest ani co chce zmienic w polsce!jest dowciapny i ciebie kubusiu biedroneczka na lopateczki polozyla!!!i jak to bylo nie mierzymy ludzi czym??szkoda ze polacy sa tak religijni i mierza miara wieksza EU:ZAPOMNIALAM TO NIE TA LIGA BO W NIEMCZEC NORMA W ANGLI NORMA ALE NIE W polsce.bo TYLKO TU BRAK AKCEPTACJI I WYZWAN POZDRAWIAM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.