fot. miller.pl

Kolejne biuro poselskie w Słupsku. Od teraz mieszkańcy mogą szukać pomocy także u posła Leszka Millera (SLD). Daleko szukać nie trzeba, gdyż w Słupsku popularne jest posiadanie biura przy Al. Sienkiewicza.

W Słupsku oficjalnie otwarto kolejne biuro poselskie posła z okręgu gdyńsko-słupskiego. Leszek Miller w towarzystwie m.in. prezydenta Macieja Kobylińskiego oraz byłego posła SLD Ziemi Słupskiej Jana Sieńko dokonał uroczystego przecięcia wstęgi, a tym samym zaprosił mieszkańców Słupska i regionu do korzystania z pomocy biura.

fot. miller.pl

Biuro poselskie zlokalizowane zostało w centrum miasta, przy Al. Sienkiewicza 3, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie biur posłów z innych partii politycznych.

7 KOMENTARZE

 1. Panie Premierze zapraszamy do informacji w google wpisać Mobbing w Domu Poselskim ukaże się informacja co się działo w domu poselskim sędziowie z własną firmą.
  Panie Premierze takie jest oblicze naszego polskiego Wymiaru Sprawiedliwości.
  Pozdrawiamy serdecznie byłe pracownice Domu Poselskiego skrzywdzone przez organ Ustawodawczy-Sejm RP i Wymiar Sprawiedliwości Emilia Woźnica i Małgorzata Siedlarska

 2. Panie Premierze byłyśmy uczestnikami na Kongresie Niepokanani 2012 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w Sali Kongresowej w dniu 31 maja 2012 ile jest ludzi pokrzywdzonych przez nasze polskie sądy i prokuratury.Potwierdzony został mobbing i dyskryminacja w Domu Poselskim.
  Kierownictwo Domu Poselskiego nadal pracuje.Czyto jest sprawiedliwe?.
  Inwigiluje się mnie i moją rodzinę służbami za co za prawdę .Tak czynić nie wolno.
  Jest to obrzydliwe i kryminogenne.Jeszcze to historia opisze dla młodszego pokolenia.
  Proszę o pomoc.

  Pozdrawiam serdecznie była pracownica Domu Poselskiego Małgorzata Siedlarska

 3. Panie Premierze,Pośle ujawniłyśmy w Domu Poselskim z panią inspektor Emilią Woźnicą lewe faktury na kwoty 58 tysięcy złotych,fałszowanie dokumentacji pracy pracowników Domu Poselskiego panią Naczelnik wydziału Usług Hotelowych Panią Marczak Hannę i nepotyzm gdzie jej siostra Ciesińska Danuta miała zawyżane celowo pobory i w ten sposób okradała Skarb Państwa ,żeby wyłudzać pieniądze z Kancelarii Sejmu. My ten proceder przestępczy z panią inspektor Emilią Woźnicą usunęłyśmy pisząc skargi na zachowania korupcyjne tego problemu zatrudniania osób spokrewnionych. Dyrektor Domu Poselskiego Waldemar Tarnacki trzy lata temu chodził po hotelu Sejmowym chwaląc się pracownikom ,że procesy sądowe z panią Siedlarską i Woźnicą ma już wygrane gdzie jeszcze nie zapadły wyroki sądowe.Cały procedurę sprzedajności uruchomiła była Szefowa Kancelarii Sejmu Pani Wanda Fidelus-Ninkiewicz płacąc sędziom za wyroki sądowe sędziom Pani Małgorzaty Siedlarskiej i Emilii Woźnicy.21 lipca 2008roku pierwszy raz w historii sprawa sprzedajności sędziów trafia do Centralnego Biura antykorupcyjnego w Warszawie na sprzedajność sędziów art.228k.k
  W dniu 7 pażdziernika 2009roku Pan Marszałek Sejmu RP-Bronisław Komorowski odwołuje z Szefa Kancelarii Sejmu Panią Wandę Fidelus-Ninkiewicz z braku zaufania i nieprawidłowości w funkcjonowaniu Domem Poselskim w jednostce organizacyjnej Kancelarii Sejmu.Ta Pani jest w moim procesie cywilnym jako osoba fizyczna stroną pozwaną i Sejm RP-Skarb Państwa.
  Jest to zły człowiek i bardzo złośliwy ponieważ obecnie jest Dyrektorem Naczelnej Izby Lekarskiej i przez lekarzy dociera do mnie i mojej rodziny aby nam zabrać zdrowie i na nasze życie. Panie Premierze dlatego do Pana piszę bo wiem ,że jest Pan człowiekiem wrażliwym na ludzkie problemy. Panie Premierze „Pan Bóg” daje życie ludzkie i nikt nie może mi i mojej rodzinie jego zabrać Mam taką nadzieję ,że przeczyta Pan Premier mój wpis na stronie internetowej i zainteresuje się skandaliczną sprawą, ale prawdziwą.
  Była pracownica Domu Poselskiego Małgorzata Siedlarska

 4. Szanowny Panie Premierze,Pośle wychowałam się przez 20 lat w Państwowym Domu Dziecka w Otwocku była to jedna z wzorcowych placówek wychowawczych wielokrotnie nagradzana przez kuratorium i różne organizacje Było nas 30 wychowanek.
  Kadra pedagogiczna wspaniali pedagodzy i wychowawcy.Dyrektor wspaniała osoba ,która z Kadrą Pedagogiczną uczyła nas wszystkiego sprzątania,gotowania ,prania szydełkowania,pieczenia ciast i samodzielności.
  Jestem wzorem dobrej wychowanki Domu Dziecka nie chwalą byłam kilkakrotnie opisywana w różnych czasopismach jako wzorowa żona ,mama .Dziękuję ,że otrzymałam od Pana Boga kochanego męża jest to wspaniały człowiek, który mnie wspiera na dobre i złe. Byłam wychowana przez Skarb Państwa przez 20 lat a teraz walczę żeby nie był okradany w tak skandaliczny sposób.Panie Premierze zadam pytanie Czy to jest zła postawa.
  Panie Premierze jestem ponoć dobrym człowiekiem i dlatego może tyle ludzi wokół mojej krzywdy mnie.Dziękuję im wszystkim .
  Drogi Panie Premierze,Pośle nasze życie jest przemijaniem i nie może być przyzwolenia na mobbing,dyskryminację,korupcję ,nepotyzm i sprzedajność sędziów art.228k.k
  Wszystko to robimy dla naszego pokolenia ,aby im się żyło lepiej czyli sprawiedliwiej
  Chciałabym z panią inspektor Emilia Woźnicą z Panem Premierem,Posłem się spotkać i porozmawiać,może przyjdzie taki jeszcze dzień bo wiem ,że to „Opatrzność Boża” łączy ludzi.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i sił dla niesienia pomocy ludziom dla dobra wspólnego.
  była pracownica Domu Poselskiego
  w jednostce organizacyjnej Kancelarii Sejmu Małgorzata Siedlarska

 5. Panie Premierze inwigiluje się mnie i panią Inspektor Emilię woźnicę „służbami „byłe pracownice Domu Poselskiego pytamy za co za prawdę,którą pokazałyśmy w Domu Poselskim w jednostce organizacyjnej Kancelarii Sejmu.Mobbing i dyskryminacja w Domu Poselskim została potwierdzona przez Państwową Inspekcję pracy w 2008roku. Przecież sędziowie za nasze wyroki otrzymali pieniądze z Kasy Kancelarii Sejmu jest to draństwo aż żal o tym pisać ale taka jest rzeczywista prawda.Sędziowie zarabiają na ludzkich krzywdach.
  Przyjdzie taki dzień te te sprawy ukrywane ujrzą światło dzienne Pani Wanda Fidelus-Ninkiewicz chciała ukryć prawdę o korupcji i mobbingu i dyskryminacji oraz sprzedajności sędziów (art.228k.k) ale jej się to nie udało „Opatrzność” wszystko widzi i ocenia niespodziewanie każdego człowieka.
  Jest to okropny człowiek i bardzo złośliwy nie może się pogodzić z tym że straciła „stołek” Ministra (Szefa Kancelarii Sejmu).Teraz jako Dyrektor Naczelnej Izby Lekarskiej mści się na nas, dociera przez lekarzy ,ale i tak jej się nie uda nam zdrowia i życia zabrać niech wie o tym ,że „Pan Bóg” , daje życie i nam go odbiera a ona za swoje czyny będzie oceniana kiedyś przed Panem Bogiem.
  Internałci czytajcie te wpisy bo to są prawdziwe informacje które się ukrywa przed społeczeństwem polskim. byłe pracownice domu Poselskiego Małgorzata Siedlarska Emilia Woźnica

 6. Panie Premierze
  dlaczego nam nie pomógł Pan Poseł Ryszard Kalisz tyle pism do niego napisałyśmy i nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi jest to wielki wstyd ,a temat dotyczył Firmy Dom Wiedzy Sp.zoo w Warszawie ul.Polna 50 którą założyli co nie którzy sędziowie i wypływały z Kasy Sejmu miliony za oddalone powództwa pracownic Domu Poselskiego płacąc sędziom i prokuratorom.Po prostu skandal .Sprawa niebywała ale prawda i tak zwycięży do końca.
  Pan Kalisz chyba bał się prawdy i to z wykształcenia prawnik.
  byłe pracownice Domu Poselskiego w jednostce organizacyjnej Kancelarii Sejmu Inspektor Emilia Woźnica ,Małgorzata Siedlarska

 7. Panie Premierze,Pośle na Sejm RP
  Wiemy z panią inspektor Emilią Woźnicą,że Pana służbą a jest praca dla Ojczyzny w Sejmie była i jest zawsze niech Pan będzie zawsze za prawdą cyt :”Prawdę można skrywać ale prawda nigdy nie umiera” te słowa wygłosił uczciwy i odważny Pan Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski obecnie Prezydent RP niech żyje 100lat i dłużej życzymy z całego serca skrzywdzone pracownice Domu Poselskiego w Kancelarii Sejmu Małgorzata Siedlarska,Emilia Woźnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.