fot. Michał Jaskólski - Flickr

Miasto Gdynia ogłasza czwartą edycję ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Gdynia – tradycyjnie nowoczesna”. Tym razem zgłaszamy zdjęcia wykonane w 2011 r. Łączna pula nagród wynosi 10 tys. zł.

fot. Michał Jaskólski - Flickr

Prace zgłoszone do konkursu powinny obrazować rozwój miasta i przemiany społeczne, życie codzienne, architekturę, pejzaż, wydarzenia oraz „ducha” Gdyni. Należy je przesyłać do 12 stycznia 2012 r.

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla fotografów amatorów, jak i profesjonalistów. Każdy może nadesłać maksymalnie pięć wykonanych przez siebie zdjęć – pojedynczych lub stanowiących cykl. Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie prace wcześniej nienagrodzone.

Dopuszczalny format zdjęć: odbitki na papierze fotograficznym w formacie nie mniejszym niż 15×21 cm i nie większym niż 30×40 cm. Konieczne jest dołączenie płyty CDR z zapisem nadesłanych zdjęć (dłuższy wymiar nie mniejszy niż 2400 pikseli dla zdjęć o formacie 15×21 cm; dla zdjęć o formacie 30x 40 cm dłuższy wymiar nie mniejszy niż 4900 pikseli).

Wyniki zostaną ogłoszone do 15 marca 2012 r. – m.in. na stronie miejskiego portalu internetowego www.gdynia.pl i na łamach biuletynu „Ratusz”.

Regulamin konkursu na stronie internetowej: www.gdynia.pl/aktualnosci/5593_72889.html .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.