poniedziałek, 20 marca, 2023
Strona główna Tagi Konkurs fotograficzny

Tag: konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny w gminie Potęgowo

W środę 24 sierpnia w Urzędzie Gminy Potęgowo, wójt Dawid Litwin wręczył nagrody oraz dyplomy zwycięzcom wiosennego etapu gminnego konkursu fotograficznego.

Biblioteka na celowniku fotoreportera. Konkurs fotograficzny

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,,Biblioteka na celowniku fotoreportera”. Czekają atrakcyjne nagrody.

Gdynia – tradycyjnie nowoczesna na zdjęciach

Miasto Gdynia ogłasza czwartą edycję ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Gdynia – tradycyjnie nowoczesna”. Tym razem zgłaszamy zdjęcia wykonane w 2011 r. Łączna pula nagród wynosi 10 tys. zł.

Sfotografuj gdyński trolejbus – konkurs

Gmina Miasta Gdyni zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje trolejbusy, moje miasto”. Zwycięzca, który prześle najlepsze zdjęcie nawiązujące do gdyńskich trolejbusów, w nagrodę pojedzie w grudniu do Salzburga.

Uśmiechnij się na konkurs

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza do udziału w XI edycji konkursu „Gdynia w fotografii”, tym razem pod hasłem „Uśmiechnij się”.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Zapomniana historia strajków szkolnych na Kaszubach

To historia bohaterskich dzieci z Kaszub, walczących o prawo do nauki religii w języku polskim w zaborze pruskim. Historia zapomniana, ciągle badana i z...