fot. wygodnyurlop.pl: Molo w Brzeźnie

Przy molo w Gdańsku Brzeźnie wyłowiono z morza zwłoki dwóch starszych osób – kobiety i mężczyzny. Nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy samobójstwo. Po wstępnych ustaleniach policja wyklucza jednak udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu.

fot. wygodnyurlop.pl: Molo w Brzeźnie

Świadkowie zauważyli w wodzie ciało kobiety. Pierwsze zgłoszenie policja otrzymała w poniedziałek około godziny 15:00. Na miejscu potwierdziła się informacja świadków. – Ciało około 60-letniej kobiety wyłowiono z wody, przybyły na miejsce biegły wstępnie wykluczył udział osób trzecich przy jej śmierci. We wtorek przeprowadzona ma być sekcja zwłok, dopiero po niej będzie wiadomo coś więcej – mówi podkom. Magdalena Michalewska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. W ten sam dzień, dwie godziny po pierwszym zgłoszeniu, policja otrzymała informację o dryfującym w morzu ciele mężczyzny. – Na plaży znaleźliśmy saszetkę z dokumentami, która najprawdopodobniej należała do zmarłego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, iż jest to 71-letni mieszkaniec Gdańska.

Na razie nie wiemy, czy oba te wypadki są ze sobą jakoś powiązane – mówi Michalewska. Policja sprawdza, czy teren na którym doszło do utonięcia był objęty monitoringiem. – Jeśli tak, nagrania zostaną zabezpieczone – dodaje podkom. Michalewska. Ciało kobiety jak i mężczyzny znaleziono w tym samym miejscu, dryfujące niedaleko molo w Brzeźnie, nie wiadomo jednak czy obie śmierci są ze sobą powiązane. Dopiero po sekcji zwłok, będzie można powiedzieć coś więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.