fot. gk: Trwa wizja lokalna, w której bierze udział matka Weroniki

Sąd aresztował na trzy miesiące matkę trzyletniej Weroniki, która utonęła we wtorek przy molo w Sopocie. Kobieta jest podejrzana o zabójstwo swojej córki. Wcześniej leczyła się psychiatrycznie.

fot. gk: Trwa wizja lokalna, w której bierze udział matka Weroniki

Prokuratura Rejonowa w Sopocie złoży wniosek o poddanie Ewy K. badaniom psychiatrycznym i obserwacji w szpitalu, która trwa zazwyczaj około miesiąca. Badania są konieczne, bo biegli sądowi chcą wiedzieć, czy w jakim stanie była podejrzana w chwili popełnienia czynu.
We wtorek wcześnie rano kobieta przyjechała z dzieckiem z Gdańska do Sopotu i poszła na koniec mola. Tam, po zachodniej stronie najprawdopodobniej wrzuciła dziecko do wody. Po około godzinie przechodnie zauważyli zwłoki dziecka pływające przy molo i wezwali pomoc.  Sama kobieta została odnaleziona po drugiej stronie mola, zanurzona w wodzie. W środę podczas przesłuchania w prokuraturze przyznała się do zabójstwa dziecka. Tego samego dnia odbyła się wizja lokalna z jej udziałem. Wiadomo już, że kobieta leczyła się psychiatrycznie.

fot. gk: Prokurator i policja podczas wizji lokalnej

1 KOMENTARZ

  1. Wyrazy współczucia dla rodziny.Podwójna tragedia.Czy nikt wcześniej nie mógł pomóc chorej kobiecie? gdzie najbliżsi?
    Stwierdzenie ,że ” leczyła się psychiatrycznie” to już podstawa do czujności otoczenia.
    Biedna mała ile już musiała wycierpieć za nim do tego doszło, bo są komentarze ,ze nie raz ją pozostawiała…..A gdzie ojciec dziecka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.