fot. toptrendy.pl

Sopot Festiwal po dwóch latach przerwy ma się odbyć w przyszłym roku. Imprezę prawdopodobnie zorganizuje tym razem Polsat.

Trwają rozmowy władz miasta Sopotu z telewizją Polsat, potencjalnym partnerem Sopot Festiwal. – Wygląda na to, że nasze stanowiska są już zbliżone, a to dobrze wróży – mówi Marcin Perzyna z telewizji Polsat. – Czekamy na ostateczną decyzję władz miasta. Żeby udało się zrealizować nasz projekt, musielibyśmy podpisać umowę w ciągu miesiąca – dodaje.

fot. toptrendy.pl

Impreza ma mieć zasięg międzynarodowy i trwać dwa dni, albo i dłużej. Jak zapowiada Marcin Perzyna, na scenie Opery Leśnej usłyszymy artystów, którzy w poszczególnych krajach Europy sprzedali najwięcej płyt, zarówno tradycyjnych,  jak i w postaci plików komputerowych. Wystąpi także reprezentant Polski, wybrany w ten sam sposób, na podstawie danych sprzedażowych. – Przewidujemy konkurs z podwójnymi nagrodami. Jedne przyznawać będą widzowie w plebiscycie internetowym, drugie – grono ekspertów – dodaje Perzyna. Jeżeli dwie zainteresowane współpracą strony dogadają się, to telewizja Polsat rozpocznie i zakończy lato w Sopockiej Operze. W czerwcu od kilku lat organizowane jest już TOPtrendy, a na koniec sierpnia możliwe, że zobaczymy Sopot Festiwal zorganizowany również przez tą samą telewizję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.