fot. SKM

Wagony SKM mają być przyjazne wnętrzem i nie odbiegać od standardów europejskich. Modernizacja 21 składów pochłonie 140 mln złotych.

Przedstawiciele Szybkiej Kolei Miejskiej zapowiedzieli duże zmiany. Pierwszym krokiem mają być remontowane jeszcze w tym roku składy pociągu. Kolej otwiera się na uwagi i spostrzeżenia pasażerów. Dzięki ankiecie umieszczonej na stronie spółki, podróżujący mogą mieć swój wkład w wystrój przedziałów. Głosować można na kolor wnętrza planowanych do zmodernizowania pociągów. Do wyboru jest siedem kolorów  – Chcielibyśmy pozyskać informację, jakie zestawienie barw będzie dobrze przyjęte przez naszych klientów i wiedzę, w jakiej kolorystyce będzie do twarzy nowym pociągom – mówi Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży SKM.

fot. SKM

Wyremontowane wagony mają być gotowe na Euro 2012. Poza nowym wnętrzem, zyskają przyciski do otwierania drzwi, pomosty dla niepełnosprawnych, nowoczesną wentylację i ogrzewanie, monitoring oraz system audiowizualny informujący o przystankach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.