fot. UM Kartuzy

W ramach międzynarodowego Festiwalu Kultur Świata w Sopocie, odbyła się promocja projektu „Inwestuj na Kaszubach” trzech miast partnerskich: Kartuz, Bytowa i Kościerzyny.

fot. UM Kartuzy

Wydarzenie miało miejsce 10 lipca w Sopocie na molo i scenie MCK-a zlokalizowanej na plaży. Burmistrzowe trzech miast: Mirosława Lehman, Ryszard Sylka i Zdzisław Czucha, wraz z Wojewodą Pomorskim Romanem Zaborowskim promowali portal www.inwestujnakaszubach.com, który ma służyć jako platforma do wymiany i pozyskiwania informacji dla inwestorów, wykonawców i właścicieli terenów pod inwestycje.

Na terenie molo znajdowały się stoiska promocyjne, gdzie można było uzyskać niezbędne informacje o portalu i całym projekcie. Rozdawano także materiały promujące uczestniczące miasta.

fot. UM Kartuzy

Podczas happeningu na dwóch scenach festiwalu wśród artystów z całego świata, występowali reprezentanci partnerów projektu. Wśród wykonawców znalazł się Zespół Pieśni i Tańca Kaszuby z Kartuz, Kacper i Lenka z Niezabyszewa, Zespół Pieśni i Tańca Kościerzyna, Orkiestra Dęta z Łapalic i Bytowa oraz Big Band Freddens z Kościerzyny. Gwiazdą wieczoru była Weronika Korthals.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.