niedziela, 23 stycznia, 2022
Strona główna Tagi Marta Kaczyńska

Tag: Marta Kaczyńska

Zasłużeni dla Solidarności. Związkowcy wręczyli tytuły

Śp. Prezydent Lech Kaczyński oraz metropolita gdański abp. Sławoj Leszek Głódź otrzymali dziś tytuł Zasłużonego dla NSZZ Solidarność. W imieniu nieżyjącego prezydenta medal odebrała jego córka Marta Kaczyńska.

Marty Kaczyńskiej dyskusja na Facebooku

Marta Kaczyńska wywołała na Facebooku gorącą dyskusję na temat wtorkowego wypadku Boeinga 767 na Okęciu. Córka prezydenta porównała ten wypadek do katastrofy Tupolewa, w którym zginęli jej rodzice. Do jej słów odniósł się kapitan Tadeusz Wrona, który uratował 231 osób.

Marta Kaczyńska inwestuje w dom rodziców

Marta Kaczyńska, córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej, zainwestowała w swój rodzinny dom w Sopocie. Właśnie zakończył się remont dużego mieszkania w willi przy ul. Armii Krajowej, gdzie przez lata mieszkali Maria i Lech Kaczyńscy.

Mąż Marty Kaczyńskiej stracił prawo jazdy

Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej rozmawiał za kierownicą przez telefon, nie zapiął pasów, a po próbie zatrzymania uciekał przed policją. Sopocki prawnik stracił przez to prawo jazdy.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Rekordowe wyniki polskich portów morskich

O 9 procent wzrosła w minionym roku liczba przeładunków trzech portów morskich: w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie – Świnoujściu. W polskich portach przeładowano łącznie...