poniedziałek, 14 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Fałszywe banknoty

Tag: fałszywe banknoty

Gdańsk: Wprowadzali do obiegu fałszywe banknoty

Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy wprowadzili do obiegu fałszywe banknoty o nominale 50zł. Dodatkowo 36-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany. Wobec 30-letniej sprawczyni zastosowano dozór policyjny.

Kolejny fałszerz zatrzymany

Policja z Lęborka zatrzymała trzecią osobę związaną z fałszowaniem i wprowadzaniem do obiegu dwudziestozłotówek. Organizatorem i inicjatorem procederu okazał się 30-letni syn zatrzymanego w ubiegłym tygodniu małżeństwa. Wobec zatrzymanego sąd zastosowała trzymiesięczny areszt.

Fałszywe dwudziestozłotówki w lęborskich sklepach

Policjanci z Lęborka zatrzymali małżeństwo, które wprowadzało do obiegu fałszywe dwudziestozłotówki. Zabezpieczono ponad 100 banknotów o tym nominale. Trwają poszukiwania organizatora procederu.

Kaszubscy fałszerze aresztowani

Policjanci z Karsina w powiecie kościerskim zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, przy których znaleźli kilkadziesiąt fałszywych banknotów 50 złotowych. Policjanci ustalili też w których sklepach płacili fałszywkami za zakupiony towar.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...