Sting przyjedzie do Trójmiasta

14 lutego 2011r. | Drukuj

Sting, czyli Gordon Matthew Sumner wystąpi 18 czerwca w hali Ergo Arena, na granicy Gdańska i Sopotu. Do Polski zawita w ramach trasy koncertowej Symphonicity.

fot. sting.com


Koncert Stinga to wielkie wydarzenie muzyczne. Brytyjski artysta wystąpi 18 czerwca w Ergo Arenie. Potwierdziła to dziś spółka Music Marketing odpowiadająca za promocję Stinga w Polsce. Trójmiejski występ odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej Symphonicity, która wiedzie m.in. przez Francję, Niemcy i Włochy. Sting wykona u nas największe hity w symfonicznych aranżacjach z towarzyszeniem orkiestry i zespołu. 60-letniemu artyście towarzyszyć będzie grupa muzyków: Dominic Miller (gitarzysta), Rhani Krija (perkusista), Ira Coleman (basista) i Jo Lawry (wokalistka).

Niestety za  udział w tym wielkim widowisku trzeba będzie sporo zapłacić. Cena zwykłych biletów  waha się od 240 do 340 zł. Za bilet VIP trzeba zapłacić Az 715 zł, a za Pakiet Hot Tickets 814 zł. Bilety  dostępne będą w sprzedaży na LiveNation.pl od soboty 19 lutego.

fot. sting.com


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz