60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

20 stycznia 2015r. | Drukuj

Wszystkich miłośników słowa, poezji, teatru i śpiewu zapraszamy do udziału w 60. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs, adresowany do szerokiej rzeszy pasjonatów sztuki scenicznej, rokrocznie skupia setki uczestników i wyłania najbardziej utalentowanych wykonawców z całej Polski.

fot. facebook / SOK

fot. facebook / SOK

– Tradycją OKRu stały się już liczne sukcesy recytatorów, aktorów i piosenkarzy ze Słupska i regionu słupskiego. Dlatego zapraszamy serdecznie uczestników z naszego regionu do uczestnictwa w konkursie. Osobom, które po raz pierwszy chciałyby spróbować swoich sił w tych artystycznych zmaganiach, przypominam także, iż instruktorzy Ośrodka Teatralnego Rondo, służą pomocą i radą w przygotowaniu występów – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, jest imprezą skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Przeprowadzany jest w formie czterech odrębnych turniejów: Turniej Recytatorski, Turniej „Wywiedzione ze słowa”, Turniej Teatrów Jednego Aktora, Turniej Poezji Śpiewanej.

Eliminacje powiatowe konkursu odbędą się 21 marca (sobota) o godz. 10.00 w Ośrodku Teatralnym Rondo. Zgłoszenia należy przesłać w terminie do 13 marca 2014 na adres: Słupski Ośrodek Kultury – Teatr Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk.

Pliki do pobrania:
Karta uczestnika – Turniej Recytatorski PDF

Karta uczestnika – Poezja Śpiewana PDF

Karta uczestnika – Teatr Jednego Aktora PDF

Regulamin PDF


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz