Dzień Dziecka w Swołowie

30 maja 2014r. | Drukuj

Dzień Dziecka 1 czerwca to okazja do przeżycia wielu niezapomnianych i nietuzinkowych atrakcji, jakie muzeum w Swołowie przygotowało z okazji święta najmłodszych. Zapraszamy wszystkie dzieci na karuzelę przygód do Swołowa!

fot. MPŚ

fot. MPŚ

Dzień Dziecka zacznie się króciutkim spektaklem teatru cieni pod tytułem „Zwierzątka w wiejskiej Zagrodzie”, a następnie rozpoczną się warsztaty pod opieką animatorów kultury (czas dla rodziców): malowanie twarzy, puszczanie wielkich baniek mydlanych, gry plenerowe, wyścigi w workach, skakanie w gumę, skakankę, a nawet plucie na odległość… Będzie okazja by zagrać w wielkoformatową grę planszową „Rytm Ziemi, Rytmy Zagrody”.

Uczestnicy wspólnie zbudują domek z gliny, w ogrodzie odbędą się przejażdżki konne, a w kuźni pokazy pracy kowala. Dzieci będą chodzić po linach, ścigać się w gąsieniczych tunelach i grać na bębnach djembe! Do Swołowa zawita szczudlarz rozdający balony, skosztować będzie można waty cukrowej i racuchów swołowskich. Gospoda Pod Wesołym Pomorzaninem przygotuje wiejskie smakołyki i słodkości!

Zapraszamy wszystkie dzieci w niedzielę 1 czerwca, godz. 10-16. Wstęp dla dzieci poniżej 7 roku życia za darmo! Dla starszych dzieci 4 zł.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz