Premiera spektaklu „Otwórz oczy”

25 kwietnia 2014r. | Drukuj

Już w sobotę 26 kwietnia 2014 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Ronda na kolejną premierę teatralną. Teatr Tańca „Enza” zaprezentuje swój najnowszy spektakl „Otwórz oczy” do choreografii Gabrieli Keller-Janus.

fot. GK

fot. GK

Problematyka przedstawienia oscyluje wokół uniwersalnych wyzwań emocjonalnych towarzyszących każdemu z nas. Aktorki tańcem opowiedzą o tym co decyduje o sile i słabości, która konstruuje nasz los. O pewności siebie i jej utracie. O niekończącej walce z własnymi słabościami i trudnej drodze, którą pokonać musimy by wyleczyć się z kompleksów i leków.

Na scenie wystąpią: Adriana Paprocka, Wiktoria Banaszewska, Agnieszka Kowalczys, Klaudia Janus, Elżbieta Bożejko, Martyna Majewska.
Choreografia: Gabriela Keller-Janus

Bilety: 12 zł normalny, 10 zł ulgowy

Cały dochód z biletów przeznaczony zostanie na zbiórkę funduszy przeznaczonych na organizację II Ogólnopolskiego Festiwalu Alternatywnych Teatrów Tańca.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz