Młodzi fotograficy ze Słupska nagrodzeni w Koszalinie

17 kwietnia 2014r. | Drukuj

Po raz kolejny, młodzi fotograficy ze Słupskiego Ośrodka Kultury okazali się godni laurów na Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Człowiek, Świat, Przyroda”, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Koszalinie.

"Pielgrzym" / fot. Kaja Piwowarska / SOK

„Pielgrzym” / fot. Kaja Piwowarska / SOK

Konkurs, niezmiennie od wielu lat, zachęca dzieci i młodzież do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc w których żyjemy, zwraca uwagę na piękno i delikatność przyrody. Formuła została tak nakreślona, aby stworzyć dla młodych ludzi możliwość zaprezentowania swoich prac fotograficznych oraz skonfrontowania swoich umiejętności i doświadczeń z innymi uczestnikami konkursu m. in. poprzez spotkania pokonkursowe.

Jury konkursu spośród 3176 zdjęć nadesłanych na konkurs, wyróżniło nagrodami aż 4 pochodzące od uczniów Jadwigi Girsy-Zimnej z Pracowni Foto SOK. III miejsce w kategorii do lat 15 oraz wyróżnienie zdobyła Justyna Śniegocka, natomiast wyróżnienia od sponsorów konkursu trafiły do Kaji Piwowarskiej i Grzegorza Boroszko.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz