fot. pzpow.blogspot.com

Do 20 kwietnia szkoły z regionu słupskiego mogą zgłaszać swoje reprezentacje do udziału w tegorocznej edycji konkursu Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego „Niebieskie Tarcze”.

fot. pzpow.blogspot.com
fot. pzpow.blogspot.com

W Turnieju mogą uczestniczyć zespoły posługujące się  różnorodnymi konwencjami teatralnymi; teatry żywego planu: teatry dramatyczne, teatry ruchu, teatry tańca, teatry plastyczne: teatry lalkowe i przedmiotów oraz kabarety i zespoły łączące style  i konwencje. Szkoły w drodze wewnętrznych eliminacji wyłonią zespoły, które wezmą udział w eliminacjach rejonowych, które odbędą się 8-9 maja 2014 w Ośrodku Teatralnym Rondo Słupskiego Ośrodka Kultury.

Warunkiem udziału w eliminacjach rejonowych jest zgłoszenie zespołów, w nieprzekraczalnym terminie do 20 kwietnia 2014 roku, do Słupskiego Ośrodka Kultury pocztą tradycyjną, faxem (nr 59 84 56 442) lub pocztą elektroniczną na adres: rondo@sok.slupsk.pl

Eliminacje rejonowe przeglądu odbywają się w Słupsku od kilkunastu lat. Dotyczą rejonu wyznaczonego przez organizatora wojewódzkiego – dla powiatów: Słupsk, Lębork, Ustka. Celem organizowanego konkursu jest przede wszystkim kształtowanie i rozwijanie zainteresowań teatralnych wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów oraz konfrontacja i ocena dorobku artystycznego teatru szkolnego wraz z możliwością wymiany doświadczeń przez jego animatorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.