XXX Wojewódzki Turniej Teatralny „Niebieskie Tarcze”

13 marca 2014r. | Drukuj

Do 20 kwietnia szkoły z regionu słupskiego mogą zgłaszać swoje reprezentacje do udziału w tegorocznej edycji konkursu Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego „Niebieskie Tarcze”.

fot. pzpow.blogspot.com

fot. pzpow.blogspot.com

W Turnieju mogą uczestniczyć zespoły posługujące się  różnorodnymi konwencjami teatralnymi; teatry żywego planu: teatry dramatyczne, teatry ruchu, teatry tańca, teatry plastyczne: teatry lalkowe i przedmiotów oraz kabarety i zespoły łączące style  i konwencje. Szkoły w drodze wewnętrznych eliminacji wyłonią zespoły, które wezmą udział w eliminacjach rejonowych, które odbędą się 8-9 maja 2014 w Ośrodku Teatralnym Rondo Słupskiego Ośrodka Kultury.

Warunkiem udziału w eliminacjach rejonowych jest zgłoszenie zespołów, w nieprzekraczalnym terminie do 20 kwietnia 2014 roku, do Słupskiego Ośrodka Kultury pocztą tradycyjną, faxem (nr 59 84 56 442) lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Eliminacje rejonowe przeglądu odbywają się w Słupsku od kilkunastu lat. Dotyczą rejonu wyznaczonego przez organizatora wojewódzkiego – dla powiatów: Słupsk, Lębork, Ustka. Celem organizowanego konkursu jest przede wszystkim kształtowanie i rozwijanie zainteresowań teatralnych wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów oraz konfrontacja i ocena dorobku artystycznego teatru szkolnego wraz z możliwością wymiany doświadczeń przez jego animatorów.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz